Bendros žinios apie įstaigą

Patyčių dėžutė

Versija neįgaliesiems

REIKALINGI DARBUOTOJAI:

Skubiai reikalingas Logopedas (1 etatas, nuolatinis darbas). Darbo sąlygos aptariamos pokalbio metu.

Nuo 2021 m. birželio mėn. bus reikalingi 3 ikimokyklinio ugdymo mokytojai nuolatiniam darbui (viso 2,18 - 2,41 et.). Darbo sąlygos aptariamos pokabio metu.

SKUBU! SVARBU!

Mielieji, susirgus 4 grupių mokytojams skubiai reikia mokytojų, pavadavimui ligos metu. Gal turite ar žinote mokytojų ar būsimų mokytojų - studentų, besimokančių Kauno kolegijos Ikimokyklinio ugdymo katedroje, kurie galėtų dirbti (terminuotai, mokytojo ligos metu)?
Prašau informuokite, labai laukiame informacijos!
Rašykite el. paštu: ugdymas@vaivorykste.kaunas.lm.lt ar skambinkite telefonu 837 313684. Ačiū!
Pagarbiai, Silvija ir Rasa

Kreiptis į įstaigos direktorę Silviją Sipavičienę arba siųsti CV el. paštu: ugdymas@vaivorykste.kaunas.lm.lt